ପତ୍ନୀ ତଣ୍ଟି କାଟି ନିଜ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ୱାମୀ

ପୁରୀ:-ଯୌନକ୍ରିୟା କରିବାକୁ ଡାକି ପତ୍ନୀର ତଣ୍ଟି କାଟିଦେବା ପରେ ନିଜ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ସ୍ୱାମୀ ଶେଷରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି

Read more

କଟକଣା ନମାନିଲେ ଗାଡିକୁ ସିଜ୍ କରାଯିବ : ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-  କରୋନା ନେଇ ପରିବହନ ନେଇ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଡା ଚେତାବନୀ, କରୋନା ମୁକାବିଲା ଲାଗି ସରକାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମାକୁ ପାଳନ

Read more

କରୋନା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ ସ୍ଥଗିତ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ :-କରୋନା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ ସ୍ଥଗିତ । ଉଭୟ ଦେଶ ଏବଂ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନାର ସ୍ଥିତିକୁ ନଜରରେ ରଖି ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୬ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ

Read more

ଚାଷୀଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷୀର କିଣୁନାହିଁ ଓମଫେଡ: ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଦୁଗ୍ଧ ଚାଷୀ ଲକ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଭାବିତ

ପୁରୀ:-କରୋନା କଟକଣା ଭିତରେ ବଜାରରେ କ୍ଷୀରର ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଦର୍ଶାଇ ଓମଫେଡ୍ ଚାଷୀଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଷୀର କିଣୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଚାଷୀ । କେବଳ ଡେଲାଙ୍ଗ ନୁହେଁ ପୁରୀ

Read more

କାହିଁକି ପ୍ରଥମେ ବୃଦ୍ଧ-ବୃଦ୍ଧା କରୋନାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଉଛନ୍ତି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଗତ ୩ ମାସରେ କରୋନା ଭାଇରସ ସାରା ଦୁନିଆରେ ନିଜ ପାଦୁର୍ଭାବ ବିସ୍ତାରେ କରିଛି ଏବଂ ଧିରେ ଧିରେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ

Read more

ଲକଡାଉନ୍ ନେଇ କେସିଆରଙ୍କ ଚେତାବନୀ, ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଗୁଳି କରିବାର ନିର୍ଦେଶ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ:-ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦେଶ ଉଦେଶ୍ୟରେ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ସାରା ଦେଶକୁ ଆସନ୍ତା ୨୧ ଦିନ ପାଇଁ ଲକ ଡାଉନ୍ ହେବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଲକ୍

Read more

ଏବେ ଦିଆଯିବନି ପାସ୍, ଚଳପ୍ରଚଳ ପାଇଁ ପରିଚୟପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପୁଲିସ କମିସନରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର;-ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବାରେ ଏବେ ଦିଆଯିବନି ପାସ୍ । ଚଳପ୍ରଚଳ ପାଇଁ ପରିଚୟପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ପୁଲିସ କମିଶନର । ପାସ ପାଇଁ ଭିଡ ହେଉଥିବାରୁ

Read more

କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ନିଜର ବି ହେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ପର ; ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିବାକୁ ଡ଼ରୁଛନ୍ତି

କୋଲକତା:-ଦେଶରେ ଗୋଟେ ପଟେ କରୋନା ତାର କାୟା ମେଲି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ , ଆଉ ଗୋଟେ ପଟେ  ଏଥିରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଶବସଂସ୍କାର କରିବାକୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ

Read more

ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ବନ୍ଦ ରହିବ ଆହାର କେନ୍ଦ୍ର, କେବଳ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ଖୋଲାରହିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର:- କରୋନା ସତର୍କତା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟରେ ଥିବା ଆହାର କେନ୍ଦ୍ର ଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ରାଜ୍ୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ

Read more

କରୋନା ସହ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭାରତର ଅତୁଳନୀୟ ଦକ୍ଷତା ରହିଛି:WHO,ପୁଣି ଭାରତକୁ କଲା ପ୍ରଶଂସା

ଜେନେଭା:-ବିଶ୍ବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂଗଠନ (WHO) ର ଜରୁରୀକାଳୀନ ବିଶେଷଜ୍ଞ ମାଇକ୍ ରିଆନ୍ କରୋନା ଭାଇରସ ଉପରେ ଭାରତର ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ମାଇକ ରିଆନ କହିଛନ୍ତି ଯେ

Read more