ରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆସିପାରେ ଏହି ଖାସ୍ କରେନ୍ସି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ:-ନୋଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବ୍ୟାପିବାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି । ଏସବିଆଇ ରିସର୍ଚ୍ଚ(SBI Research)  ସରକାରଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛି କି

Read more

‘ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ’ରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ ମୋଦି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ:-କରୋନା ଭୂତାଣୁକୁ ରୋକିବାକୁ ଆଜି ସାରା ଦେଶ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁରେ । ଘରେ ଘରେ ନିଜକୁ ଲକଡାଉନ୍ କରିଛନ୍ତି ଦେଶବାସୀ । ଆଉ ଏହାରି

Read more

ହୋମ୍‌ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ଥିବା ବେଳେ ବାହାରେ ବୁଲିବାରୁ ବିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ୨ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଏତଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର:- ହୋମ୍‌ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ଥିବା ବେଳେ ଘର ଛାଡ଼ି ବାହାରେ ବୁଲିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ୨ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ହୋଇଛି।

Read more

ଗୋ କରୋନା ନାଁରେ ଏକାଠି ହେଲେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ – ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଦଳରେ ଏକାଠି ବାଜା ବଜାଇଲେ

ମୁମ୍ବଇ:-କରୋନା ପାଇଁ ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ୱ ବା ସୋସିଆଲ୍‌ ଡିଷ୍ଟାନ୍‌ସି ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ ବି ସଫଳ ହୋଇଛି । କରୋନାରେ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୬ରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ଯାଏ ଦିଲ୍ଲୀ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଦେଶରେ ବଢ଼ୁଥିବା କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରାର୍ଦୁଭାବକୁ ଦେଖି ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ନେଇଛନ୍ତି ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ । ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୬ଟାରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀରେ

Read more

କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଗୀତକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :-ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ  ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗୁରୁବାର ନିଜର ସମ୍ୱୋଧନରେ  ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।  ଏହାପରେ ଆଜି ପୁରା ଦେଶ  ନିଜର

Read more

ବାହୁବଳୀ ପ୍ରଭାସ ୧୪ ଦିନ ଆଇସୋଲେସନରେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଜାରି ରହିଛି । ସ୍ଥାନ କାଳ ଓ ପାତ୍ର ବିଶେଷରେ ଚାଲିଛି ସଚେତନତା । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଘୋଷଣା

Read more

ସାରା ଓଡିଶାରେ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ଅହେତୁକ ସମର୍ଥନ, ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗୋଟିଏ କଥା କୋରନା ହାରିବ,ମଣିଷ ଜିତିବ,

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ମିଳିଛି ବିପୁଳ ସମର୍ଥନ । ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥାକୁ ପୂରାପୂରି ଭାବରେ ମାନୁଛନ୍ତି ଜନତା । କଟକରୁ କୋରାପୁଟ,

Read more