IAS ହୋଇପାରିଲେନି ହେଲେ ଆଇନଜୀବୀ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ମାମଲାରେ ହୋଇଗଲେ ହାଇଲାଇଟ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-୨୦୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ତାରିଖ ସକାଳ ସାଢ଼େ ୫ଟାରେ ନିର୍ଭୟାର ଚାରିଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ନ୍ୟାୟକୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ

Read more

ଫାଶୀରେ ଝୁଲିବା ପୂର୍ବରୁ ଜେଲରେ କେତେ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ?

ନୂଆଦିଳ୍ଲୀ:-ସାତ ବର୍ଷ ପରେ ନିର୍ଭୟା ଆଜି ନ୍ୟାୟ ପାଇଛନ୍ତି। ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୪ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ପୱନ ଗୁପ୍ତା, ବିନୟ ଶର୍ମା ଏବଂ

Read more

ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲାଇବା ପରେ ଜହ୍ଲାଦ ପୱାନ୍ କହିଛନ୍ତି – ଚାରିଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦେବାରେ ଖୁସି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-୭ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା ପରେ ଆଜି ମିଳିଲା ନ୍ୟାୟ । ଆଜି ସକାଳ ସାଢ଼େ ୫ଟା ସମୟରେ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ତିହାର ଜେଲରେ

Read more

କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ଘରର ବାଲକୋନିରେ ଠିଆ ହୋଇ ଗାୟନ୍ତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କଲେ ମହିଳା

ଗୁରୁଗ୍ରାମ:-କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରବ୍ୟାପି ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଇଟଲୀର ଲୋକେ ନିଜର ବାଲକୋନିରେ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ  ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

Read more

କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀର ମା’ କହିଲେ ଅଧା ରହିଗଲା ଅନ୍ତିମ ଇଛା, ମୋ ପୁଅ ଖାଇପାରିଲାନି…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ନିରାଶ ହୋଇ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ବିନୟର ମା’ କହିଥିଲେ ମୋତେ ଯଦି ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାନ୍ତା ତେବେ ପୁଅକୁ ମନପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ। ପୁଅକୁ

Read more

କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ହୋଇପାରିବେନି ୭ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି, ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ବର:-ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଏଟିଏମରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଟଙ୍କା ମହଜୁଦ ରଖିବାକୁ ଆରବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛି ରାଜ୍ୟ ଅର୍ଥ ବିଭାଗ । ସେପଟେ କୌଣସି

Read more

ଜାଣନ୍ତି ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ଅକ୍ଷୟ ସିଂହ କେମିତି ଗିରଫ ହୋଇଥିଲା…ସେ ସ୍ଥାନକୁ ପୁଲିସ ଯିବାକୁ ବି ଡ଼ରୁଥିଲା !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :-୪ ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଆଜି  ସକାଳେ ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।  କିନ୍ତୁ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାନଥିବ ଏହି ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା

Read more

ଆଇସୋଲେସନରେ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦ୍ୟୁଷ୍ମନ୍ତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ରାଜସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ଓ ତାଙ୍କର ପୁଅ ଦ୍ୟୁଷ୍ମନ୍ତ ସିଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିଙ୍ଗର କନିକାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। କନିକା କରୋନା

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ୬୦ ବର୍ଷ ପରେ ଭଗବାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଲେ ଭକ୍ତ

ଭୁବନେଶ୍ବର:-କରୋନା କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ମନ୍ଦିର, ମସଜିଦ୍ ଓ ଗୀର୍ଜାଘର ଖାଁ ଖାଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୁରୀ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆସିନଥିଲେ

Read more

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ କନିକାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ଦ୍ୟୁଷ୍ମନ୍ତ, ଏହାପରେ ଯାଇଥିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ଓ ସଂସଦ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,:-ବିଜେପିର ସାଂସଦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବଲିଉଡ ସିଙ୍ଗର କନିକା କପୁରଙ୍କ ଏକ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ମିଳିଥିଲା ରାଜନୈତିକ ଦୁନିଆରେ ଖେଳିଯାଇଥିଲା

Read more