ଇଟଲୀରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ୯୯ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟେ କଥା କମନ୍

ରୋମ୍ଇ:=ଟଲୀରେ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୩ ହଜାର ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇ ସାରିଲେଣି । ଇଟଲୀର ନ୍ୟାସନାଲ୍ ହେଲ୍ଦ ଅଥୋରିଟିର ଏକ ଷ୍ଟଡି ଅନୁସାରେ

Read more

ରୁଟିନ୍‌ ଚେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ – ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଦେଶରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୦ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବା ବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୪ ହେଲାଣି । କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦେଶ

Read more

‘ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ’କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା, ମିମ୍ସ ଭାଇରାଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :-କରୋନାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ରେ ଦେଶକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାରତବାସୀଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବା ପାଇଁ ସେ ପରାମର୍ଶ

Read more

ଫାଶୀ ଉପରେ ରୋକ୍‌ ପାଇଁ ପୁଣି ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଗଲେ ୩ ଦୋଷୀ

ଆଦିଲ୍ଲୀ – ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୪ ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ଜଣ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଫାଶୀ ପାଇବାର ଅଛି । ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌

Read more

ଫାଶୀର ଠିକ୍ ଅଧଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଶେଷ ଚା

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ:-ନିର୍ଭୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ସକାଳ ସାଢେ ୫ଟାରେ ଫାଶୀ ଦିଆଯିବ । ନିର୍ଭୟାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ୭.୩ ବର୍ଷର ସଂଗ୍ରାମ

Read more

ମ୍ୟାଲେରିଆ ମେଡିସିନରେ ହେବ କରୋନା ଭାଇରସର ଚିକିତ୍ସା: ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ

ୱାଶିଂଟନ୍କ:-ରୋନା ଯୋଗୁଁ ଦୁନିଆରେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇସାରିଲେଣି । ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଔଷଧ ଆବିଷ୍କୃତ ହୋଇନାହିଁ। ଏହି

Read more

ନିର୍ଭୟା ଶୁଣାଣି: ଜଜ୍ କହିଲେ ‘ଆପଣଙ୍କ କ୍ଲାଇଣ୍ଟ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବା ସମୟ ଆସିଲାଣି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ :-ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୪ ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ଜଣ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଫାଶୀ ପାଇବାର ଅଛି । ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ଆରଏମଆରସିରେ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ବାହାରିଲା କରୋନା ଭୂତାଣୁ ।  ଆକ୍ରାନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିଲେ । ଆଜି

Read more