ଖାକି ରଙ୍ଗର ହିଁ କାହିଁକି ହୋଇଥାଏ ପୋଲିସ୍ ୟୁନିଫର୍ମ,ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ପୋଲିସର ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଆମ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରଥମ ଚିତ୍ର ହେଉଛି ରଙ୍ଗ | ଖାକି ସୁରକ୍ଷା ର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

Read more

ସମସ୍ତେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ : ଜାଣନ୍ତୁ କେତେବେଳେ ପିନ୍ଧିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ନୋବଲ କରୋନା ଭାଇରସ (କୋଭିଡ୍‌-୧୯) ଦିନକୁ ଦିନ ଯେତିକି ଭୟଙ୍କର ହେଉଛି , ଲୋକେ ସେତିକି ଭାବେ ଆତଙ୍କିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଆଉ ଯେଣତେଣ ଉପାୟରେ ଯିଏ ଯାହା

Read more

କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ପୁନେରେ ସର୍ବାଧିକ ସଂକ୍ରମିତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଦେଶରେ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩କୁ ବୃଦ୍ଧି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଦେଶରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୩୧କୁ

Read more

ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହେଲା ଦିଅର,ତାପରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଯାହା କରିଲେ…

ଟ୍ରିପଲ୍ ତଲାକ୍ ଉପରେ ଏକ ନୂତନ ନିୟମ ଲାଗିବା ସତ୍ୱେ ଏହି ମାମଲା ଅଟକିବା ପରିବର୍ତେ I ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବିହାରର କିଶାନଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର

Read more

ବାରଣାସୀ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଅଡୁଆରେ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ

ବାରଣାସୀ:-ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ତରଙ୍ଗୀ ରେ’ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାରାଙ୍କ ସହିତ ଧନୁଷ ଓ ଅକ୍ଷୟ

Read more

ଭାରତର କରୋନା ସଂଖ୍ୟାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖିଲେ ବିଦେଶୀ ମିଡିଆ,ହୋପିଂଟନ୍ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଲା, ବିନା ପରୀକ୍ଷାରେ ବୁଲୁଥାଇ ପାରନ୍ତି ଅନେକ କରୋନା ରୋଗୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଅନ୍ୟ ଦେଶ ତୁଳନାରେ ଭାରତରେ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ପଜିଟିଭଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମ୍ । ଏପରିକି କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ନିରୀକ୍ଷଣରେ ରଖାଯିବା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ତୁଳନାରେ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ୩୨ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩୧ ଜଣଙ୍କ ନମୁନା ନେଗେଟିଭ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର:-ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ୩୨ ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ନମୂନା ପରୀକ୍ଷା ରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡି  ଅବଶିଷ୍ଟ ସମସ୍ତ ୩୧ ଜଣଙ୍କ ନମୂନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ।

Read more

କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ କବଜାରେ ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ

ଭୁବନେଶ୍ବର:-କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ସଫଳତା। ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠ ସରକନ୍ତରା ଅନୀଲ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କବଜାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା ବିଶୋଇ। ତାକୁ ବାଲୁଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି

Read more