କରୋନା ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ପଦ୍ମ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ,

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:- କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସାରା ବିଶ୍ବ ଏବେ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଏବେ

Read more

ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଭ୍ରମଣ କଟକଣା , ପୁରୀରୁ ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ବାରଣ

ପୁରୀ,:-କରୋନାକୁ ନେଇ ଓଡ଼ିଶା ସରକରା ସକର୍ତତା ମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ପୁରୀ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କରୋନା ନେଇ ମଧ୍ୟ  ଭ୍ରମଣ କଟକଣା ଲାଗୁ

Read more

ଆଜିଠାରୁ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନନ୍ଦନକାନନ ବନ୍ଦ

ଚନ୍ଦକା :- ରାଜ୍ୟ ସରକାର କରୋନାକୁ ରାଜ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ନନ୍ଦନକାନନ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏନେଇ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ।

Read more

ଆଜିଠୁ ଟ୍ୱିନ ସିଟିର ସମସ୍ତ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର୍‌, ଟ୍ୟୁସନ୍‌ ବନ୍ଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :-ରବିବାରଠାରୁ କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁଇନ୍‌ ସିଟିରେ ସମସ୍ତ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର୍‌ ଓ ଟ୍ୟୁସନ୍‌ ସେଣ୍ଟର, ଡ୍ୟାନ୍ସ କ୍ଲାସ୍ ବନ୍ଦ ରହିବ । ରାଜ୍ୟ ସରକାର କରୋନା ସତର୍କତା

Read more

ଆସନ୍ତା ୧୮ରୁ ପୁଣି ବର୍ଷା ! ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଜୁଳି ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ହୋଇପାରେ ବର୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର:- ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ସ୍ବଳ୍ପ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସ୍ଥାନେସ୍ଥାନେ ବିଜୁଳି ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ। ଏହାପରେ

Read more

‘କରୋନା’କୁ ନଜର ରଖିବେ ସରପଞ୍ଚ

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-କରୋନା ସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଅଂଟା ଭିଡିଥିବା ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦୁଇ ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ରୋଗୀଙ୍କ ଯାଂଚ୍ କରାଯାଉଛି । ବର୍ତମାନ

Read more

ସ୍ପେନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ‘କରୋନା’ ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର

ସ୍ପେନ୍କ:-ରୋନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ।କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସ୍ପେନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ସ୍ପେନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କରୋନା

Read more

ଆଇବି କର୍ମୀ ଅଙ୍କିତ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଗିରଫ ହେଲେ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ଦିଲ୍ଲୀ:-ଦିଲ୍ଲୀ ହିଂସା ସମୟରେ ଆଇବି କର୍ମୀ ଅଙ୍କିତ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୫ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ୍ । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାଁ ଫିରୋଜ୍ ,

Read more

ନବବଧୂ କାଶିବାରୁ କରୋନା ପୀଡ଼ିତ କହି ପିଟିବା ସହ ଚଟାଣରେ ଶୁଆଇଲେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶଶୁର

ଉମରକୋଟ:-ନବବଧୂକୁ କରୋନା ହୋଇଛି କହି ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ଶୋଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ନିର୍ଯାତନା ଅସହ୍ୟ ହେବାରୁ ଝିଅ ଘର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା

Read more

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ କରି ଜେଲ୍‌ ଗଲା ଆଇଟିଆଇ ଛାତ୍ର

ବ୍ରହ୍ମପୁର:-ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିବା ମାମଲାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନା ପୁଲିସ ଜଣେ ଆଇଟିଆଇ ଛାତ୍ର ବିଷ୍ଣୁ ବେହେରା (୨୨)କୁ ଗିରଫ କରିଛି

Read more