ଏକାଠି ମଦ ପିଇ ଓ ସିଗାରେଟ ଟାଣିବାରୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ୧୩ ଜଣ ଯୁବକ ଯୁବତୀ

ମୁମ୍ବାଇ,:- ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସର ଅନେକ ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସୋଲେଶନ୍ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ନାଗପୁରର ଭୈୟା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସୋଲେସନ୍

Read more

ଏକାଠି ମଦ ପିଇ ଓ ସିଗାରେଟ ଟାଣିବାରୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ୧୩ ଜଣ ଯୁବକ ଯୁବତୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ କିଛି ଯୁବକଯୁବତୀ ଏକାଠି ମଦ ପିଇବା ଏବଂ ସିଗାରେଟ ଟାଣିବା ପରେ ସେମାନେ କରୋନା ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସରକାର ଦେଇଥିବା

Read more

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଭୟରେ ରାଜଧାନୀ ଛାଡି ପଳାଇଲେ ଉତ୍ତର କୋରିଆ ଶାସକ ‘କିମ୍ ଜଙ୍ଗ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :-ଉତ୍ତର କୋରିଆର ଶାସକ କିମ ଜଙ୍ଗ ଉନ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀ ପୋଙ୍ଗୟାଙ୍ଗ ଛାଡି ଦେଶର ପୂର୍ବ ଉପକୂଳରେ ଥିବା

Read more

କେରଳରେ ୯୦୦ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ନଜର

କେରଳ:-କେରଳର ପଥନମଥିଟ୍ଟା ଜିଲ୍ଲାରେ ୯୦୦ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ଉପରେ ତୀକ୍ଷଣ ନଜର ରଖାଯାଇଛି । ଗତମାସରେ ଇଟାଲୀରୁ ଫେରିଥିବା ଏକ ପରିବାରର ୩ ଜଣ ସଦସ୍ୟ

Read more

ମଣିଷ ଶରୀରରେ ୨ ସପ୍ତାହ ନୁହେଁ ୩୭ ଦିନ ଯାଏଁ ତିଷ୍ଠି ରହୁଛି କରୋନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କରୋନା ଭାଇରସ ମଣିଷ ଦେହରେ ୫ ସପ୍ତାହ ଯାଏଁ ତିଷ୍ଠି ରହିପାରୁଛି ବୋଲି ଗବେଷକମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କରୋନା ଦ୍ୱାରା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ଚୀନ୍‌ର

Read more

ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ କରୋନା ମାଡ:ହ୍ରାସ ପାଇଲା ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା,

ପୁରୀ:-ପୁରୀରେ ପଡ଼ିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ । ଫଳରେ ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପୂର୍ବବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ହ୍ରାସ ପାଇଛି । ଏପଟେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଭିସା ବାତିଲ

Read more

‘କରୋନା’ ସମ୍ପର୍କରେ ମିଛ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ୍

ରାୟଗଡା:କରୋନା ସମ୍ପର୍କରେ ମିଛ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି । ମିଛ ଖବର ପ୍ରସାର କରିବା କାରଣରୁ ରାୟଗଡ଼ାରେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ

Read more

ଭାରତରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ଏକ ଜୀବନ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ୬୯ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳା ମୃତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆଉ ଜଣେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣା ଦିଲ୍ଲୀରେ ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଏହା କରୋନା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରଥମ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି

Read more