ଚୀନ ପରେ ଭାରତରେ କାୟା ବିସ୍ତାର କରି ମାଡି ଆସୁଛି କରୋନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କରୋନାକୁ ନେଇ ଦେଶରେ କୋକୁଆ ଭୟ । ହୁହୁ ହୋଇ ବଢି ଚାଲିଛି ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଦେଶରେ ୧୭ ବିଦେଶୀଙ୍କ ସମେତ ଏବେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା

Read more

ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରରେ ଜଳନ୍ତା ଜୁଇକୁ ଡେଇଁ ପଡି ଅଧା ଜଳିଗଲେ ମହିଳା

ପୁରୀ:-ଶୁକ୍ରବାର ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରରେ ଏକ ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଇଛି। ଜଳନ୍ତା ଜୁଇକୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ମହିଳା ଅଧା ଜଳିଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ଶବଦାହ

Read more

ଏମିତି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ମଲାଇକା,

ମୁମ୍ବାଇ:-ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ମଡେଲିଂ ସମ୍ପର୍କିତ ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ

Read more

ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଗାଡ଼ି ଲୁଟେରା ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ: ୩ ଜେସିବି, ୨ ହାଇୱା ଓ ୧କାର୍‌ ଜବତ, ୭ ଗିରଫ

ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ :-ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଗାଡ଼ି ଚୋର ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦଫାସ୍‌ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ର ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ । ପୁଲିସ ୭ ଜଣ ଚୋରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ

Read more

ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଭେଟିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ବ୍ରାଜିଲ:-କିଛି ଦିନ ତଳେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଭେଟିଥିବା ବ୍ରାଜିଲର ଜଣେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବାର ଗୁରୁବାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଫାବିଓ

Read more

କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତରେ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି

ଲିସବନ:-ଜୁଭେଣ୍ଟସର ଡିଫେଣ୍ଡର ଡାନିଏଲ ରୁଗାନି (ଇଟାଲୀ) ‘କରୋନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପୋଜିଟିଭ ଆସିଛି । ତେଣୁ ରୁଗାନିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଆସିଥିଲା ଖେଳାଳି,

Read more

ସାରା ବିଶ୍ୱକୁ ନମସ୍କାରର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜଣାଇଦେଲା କରୋନା

ଆମେରିକା:-କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସାଙ୍ଗକୁ ଏହାର କୋକୁଆ ଭୟ ଦୁନିଆରେ ଏଭଳି ବ୍ୟାପିଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିକୁ ଆପଣାଉଛନ୍ତି । ଏବେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସ୍ୟାକ୍ ବଦଳରେ ନମସ୍କାର କରୁଛି

Read more

ଆସନ୍ତା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ମନା, ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ନେଇ ବଢିଲା ସନ୍ଦେହ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ କରୋନା ମୁକାବିଲା ନେଇ କଡା କଟକଣା ପରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଭିତରକୁ ଠେଲି ହୋଇଯାଇଛି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍ । କାରଣ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରୁ ଆରମ୍ଭ

Read more

ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ବୁଡିଯାଇ ଦୁଇ ଯୁବକ ମୃତ

ମାର୍ଶାଘାଇ:- ନଦୀରେ ବୁଡି ଦୁଇ ଯୁବକ ମୃତ । ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ବୁଡିଯାଇ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ପାଟକୁରା ଚିତ୍ରତ୍ପୋଳା ନଦୀରେ

Read more

କମଲନାଥ ସରକାରଙ୍କ ଭଳି ସଙ୍କଟରେ ମମତା ସରକାର

କୋଲକାତା:-କଂଗ୍ରେସ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ନିକଟରେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ କମଲନାଥ ସରକାର ସଙ୍କଟରେ ପଡି ଯାଇଛନ୍ତି | ସିନ୍ଧିଆ

Read more