ଭୋଜି-ଭାତ, ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଖେଳକୁଦରେ ହୁଅ ନାହିଁ ଏକାଠି:ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କ ଅପିଲ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା। ଦେଶରେ ୪୩ ଜଣ ଆାକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋମବାରରେ କେରଳ ଜଣେ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଏବଂ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ୬୩ ବର୍ଷ

Read more

ସ୍ୱିମିଂ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ରାକୁଲପ୍ରୀତ, ୟୁଜର ଲେଖିଲେ- ‘ପାଣିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା’

ମୁମ୍ବାଇ:- ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଯେଉଁ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି ସେଥିରେ ୟୁଜରମାନେ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଥାନ୍ତି। ସେ

Read more

ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ: ବିଜେପିର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯେତେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି ଉତ୍କଣ୍ଠା ସେତେ ବଢୁଛି…

ଭୁବନେଶ୍ବର:-ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୬ରେ ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ। ସଂଖ୍ୟା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଖାଲି ପଡ଼ୁଥିବା ୪ ଆସନରୁ ୩ଟି ବିଜେଡି ଖାତାକୁ ଯିବା ସୁନିଶ୍ଚିତ। ବିଜେଡି କିନ୍ତୁ ୪ଟି ଯାକ ଆସନ

Read more

ଚେକ୍‌ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ, ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ପେନ ଜରିଆରେ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଲୁଟିନେଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ । ଖଣ୍ଡଗିରି ଅଞ୍ଚଳରୁ ମ୍ୟାଜିକ ପେନ ଜରିଆରେ ଲୁଟିଲେ ୨୨ହଜାର ୫ଶହ ଟଙ୍କା । ୮ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ । ହଂସପାଳର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠାରୁ

Read more

ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା କରୋନା ଭାକ୍ସିନ୍‌, ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଜାରରେ ହୋଇପାରେ ଉପଲବ୍ଧ

। କରୋନା ପାଇଁ ଆଉ ଆତଙ୍କିତ ହେବାର ନାହିଁ । ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବଜାରକୁ ଆସୁଛି କରୋନା ଭାକ୍ସିନ୍‌ (ଟୀକା) । ଭାକ୍ସିନ୍‌ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଲାଣି ।

Read more

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ଜଙ୍ଗଲରେ ମାତିଛନ୍ତି କାଠ ମାଫିଆ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି:- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ ବନାଞ୍ଚଳରେ ୧୫ ଖଣ୍ଡ ଶାଳକାଠ ଗଣ୍ଡିସହ ଏକ ମିନିଟ୍ରକକୁ ଜବତ କରିଛି ବନ ବିଭାଗ ।  ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାର କାଠ

Read more

ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କରୋନା ରୋଗୀ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଛୁ : ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି

କର୍ଣ୍ଣାଟକ:-ଦୁବାଇରୁ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ସନ୍ଦେହରେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଏକ ପୃଥକ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତିଥିଲେ। ରୋଗୀ ଜଣକ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍

Read more

ଯୋଗୀ ସରକାରକୁ ଝଟକା : ସିଏଏ ବିରୋଧି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଫଟୋ ଥିବା ପୋଷ୍ଟର ହଟେଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ:-ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ସିଏଏ ବିରୋଧୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା ।  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସରକାର ହିଂସାକୁ ଉସୁକାଉଥିବା କିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ  ଫଟୋ ଥିବା

Read more

ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ୭ ବର୍ଷ ହେବ ପାଳି ନାହାନ୍ତି କୌଣସି ଉତ୍ସବ, କହିଲେ- ଦୋଷୀ ଫାଶୀ ପାଇବା ପରେ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,:-ସାରା ଦେଶକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଥିବା ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଦୋଷୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଳଗାତାର ୩ ଥର ଫାଶୀ

Read more