ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ଅକ୍ଷୟର ନୂଆ ଚାଲ୍, ଫାଶୀର ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପୁଣିଥରେ କଲା ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଦୋଷୀ ଅକ୍ଷୟର ଏବେ ନୂଆ ଚାଲ୍।  ଫାଶୀ ପାଇବାର ଠିକ୍ ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପୁଣିଥରେ କରିଛି ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନ।

Read more

କୋଲାବ ଡ୍ୟାମରେ ବୁଡ଼ି ୩ ଛାତ୍ର ମୃତ

କୋରାପୁଟ:-କୋରାପୁଟ ଜଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଲାବ ଡ୍ୟାମରେ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ସାଙ୍ଗର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଡ୍ୟାମ୍‌ରେ ବୁଡି ଯାଇ ୩ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

Read more

ଆମେରିକା ଓ ତାଲିବାନ ମଧ୍ୟରେ ଐତିହାସିକ ଶାନ୍ତି ଚୁକ୍ତି,୧୪ ମାସ ଭିତରେ ଫେରିଯିବେ ସୈନିକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:-ଆମେରିକା ଓ ତାଲିବାନ୍ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଆଲୋଚନା ଶନିବାର ଅନ୍ତିମ ରୂପରେଖରେ ପହଁଞ୍ଚିଛି। ଦୋହାରେ ଆମେରିକା ଓ ତାଲିବାନ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି

Read more

ସବୁଦିନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଲେ କିଛି ଏପରି ହେଇଯାଇଥାଏ ଝିଅ ପିଲାଙ୍କର ଏହି ଖାସ ଅଙ୍ଗ …

ଦୈନିକ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେଇଥାଏ | ସେକ୍ସ କରିବା କେବଳ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହା

Read more

ଆସନ୍ତା ୩ରୁ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପରୀକ୍ଷା, ୨୦୨ଟି ହବ୍‌ରେ ରଖାଯିବ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-ଆସନ୍ତା ୩ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପରୀକ୍ଷା । ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ।

Read more

ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ହେଲେ ପ୍ରମୋଦ ମେହେର୍ଦ୍ଦା

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ଛୋଟ ଧରଣର ଅଦଳବଦଳ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସରଙ୍କୁ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ପରିବହନ ସଚିବ ପ୍ରମୋଦ ମେହେର୍ଦ୍ଦାଙ୍କୁ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ପୁଣି କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ ନୂଆ ମୋଟର ଯାନ ଆଇନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର:-ମଟର ଯାନ ଆଇନ କୋହଳର ଡେଡଲାଇନ ସରିବା ସମୟରେ ଗାଡ଼ି କାଗଜପତ୍ର ପାଇଁ ଆରଟିଓ ଅଫସରେ ଲାଗିଛି ଲମ୍ବା ଲାଇନ । ମାର୍ଚ୍ଚ ପହିଲାରୁ ପୁଣି ରାଜ୍ୟରେ

Read more